





34 919 ₴
Диван МАРСЕЛЬ, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пінополіуретаном.
Габаритні розміри : 190 х 115 х 105 см
Розмір спального місця: 190 х 100 см
Короб для зберігання речей : немає
Каркас: дерев'яний
Наповнення сидіння - пінополіуретан
Наповнення спинки і підлокітників - синтепух
Чохол - тканина / кожзам / натуральна шкіра
Механізм розкладання на вибір: мералат або седафлекс (опція)
Диван проводиться також без розкладного механізму.
Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31. Також обов'язково потрібно вказати номер крою: Крій 1 або Крій 2.
При замовленні виробів в тканинах з смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців.
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 105 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 115 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 100 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП, ДВП |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 115 |
| Длина дивана | 190 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Подлокотник | 2 (шт.), подушки |