







от 37 731 ₴
Зручний і практичний диван з незвичайним дизайнерським рішенням. Поворотний механізм розкладання дозволяє з легкістю перетворити диван в просторе спальне місце, а спинка з вбудованими тумбочками доповнює гармонійний ансамбль моделі. Тумбочки виконані з ламінованої ДСП, і відкриваються при розкладанні дивана, дозволяючи створити комфорт і затишок не тільки у вітальні, але і в спальні.
Каркас дивана виготовлений з міцних натуральних матеріалів (дерево, фанера, ДСП). Наповнення для сидіння і спинки вибираєте ви: пінополіуретан або класичний пружинний блок Bonnel. У комплекті передбачені дві великі подушки-спинки і дві декоративні подушки. Диван обладнений коробом для білизни.
Габаритні розміри: 2350x1090x960 мм
Розміри спального місця : 2000x1600 мм
Висота царги: 450 + - 10 мм
Механізм розкладання: поворотний.
Наповнення спинки, сидіння: ППУ, Боннель.
Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП.
Короб для зберігання речей: є.
Кількість подушок: 800x500 мм - 2 шт., 450x450 - 2 шт.
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ

При замовленні обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31.
УВАГА!!! При замовленні дивана "ПРАЙМ" рекомендується тканину 1 і тканину 3 вибирати з однієї категорії, при виборі тканин різної категорії ціна буде розраховуватися по старшій категорії. При замовленні виробів в тканинах зі смугами, клітинами і раппортом (повторенням) малюнка його вартість може змінюватися.
НАПОВНЕННЯ : БОННЕЛЬ ППУ


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Поворотный механизм |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 96 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Ножки | хромированная сталь |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 96 |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина | 109 |
| Глубина дивана | 109 |
| Длина | 235 |
| Длина дивана | 235 м |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | боннель, пенополиуретан |
| Подлокотник | Нет |
| Сиденье | пенополиуретан |