




от 19 771 ₴
|
Габаритні розміри: 1150х1100х950 мм Ціна залежить від категорії тканини і наповнення. Крісло не розкладається. Дерев'яний каркас. Букові накладні ламелі. Декор підлокітників - ДСП, колір ДСП - на вибір. Жорсткий короб для зберігання речей з ламінованого ДСП 2 варіанти крою: Крій 1 - 2 подушки: 750 х 750 мм і 540 х 420 мм Крій 2 - 2 подушки: 720 х 530 мм і 540 х 420 мм При замовленні виробів в тканинах зі смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
При замовленні вироба з ДСП в кольорах ЗЕБРАНО + 20% до загальної вартості продукту;
в кольорах: ДУБ родос світлий, ОРЕХ ліон світлий, ОРЕХ Тьєполо + 16% до загальної вартості продукту
| Наповнення сидіння - на вибір | |
|
пінополіуретан
|
пінополіуретан + латекс
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Наличие спального места | Нет |
| Тип дивана | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Глубина | 110 см |
| Ширина | 115 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас кресла | ДСП, ДВП, фанера, натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота от пола | 90 |
| Длина | 115 |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Тип | Нерозкладне |