



от 4 976 ₴
Матрац Daily 2 в 1 - це двосторонній ортопедичний матрац преміум-класу з двома різними ступенями жорсткості. Поєднання різної жорсткості сторін в матраці Daily 2 в 1 створює ефект відпочинку на двох різних матрацах, що благотворно впливає на Ваше здоров'я і настрій.
З одного боку, чохол матраца прошитий шарами синтепону і бавовняної вати, а з іншого - шарами синтепону і вовняного волокна. Бавовна володіє чудовими абсорбуючі властивості, а шерсть рівномірно поширює тепло по всьому матрацу. Така конструкція чохла забезпечує комфортний сон як влітку, так і взимку.
Чохол матраца Daily 2 в 1 містить аератори для забезпечення циркуляції повітря усередині матраца.



Наповнення матраца Optima (жаккард) Sleep&Fly ЕММ
1. Чохол - тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності та вовною
2. Піна з масажним ефектом
3. Термоповсть
4. Пружинна система «Pocket Spring», скріплена по периметру рамкою із прокатної сталі
5. Латексований кокос Politex®
6. Піна з масажним ефектом
7. Чохол - тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності та бавовною
8. Євроборт із піни по периметру.
Тканина жаккард
Чохол матраца Daily 2 в 1 виготовлений з бельгійської жаккардової тканини з мікрофіброю білого кольору підвищеної міцності. На чохол нанесені логотипи Sleep & Fly.
Піна з масажним ефектом
Високоеластичний матеріал спеціально створений для покращення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки унікальній формі піна наділена корисними масажними властивостями, що сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин, поліпшує кровообіг та загальне самопочуття під час відпочинку.
Термоповсть
Термоповсть слугує бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу в складі матраца збільшує рекомендований термін його експлуатації до 10 років.
Пружинна система «Pocket Spring», скріплена по периметру рамкою із прокатної сталі
Пружинний блок Pocket Spring для матраца (незалежний пружинний блок, блок незалежних пружин) - блок, що складається з незалежних пружин (256 пружін/м2). Кожна пружина розміщується в окремому чохлі, які з'єднані між собою в блок. Перевагами ортопедичного матраца з такою конструкцією пружин - є яскраво виражений ортопедичний ефект. Завдяки відсутності жорсткої металевої зв'язки між пружинами досягається висока ступінь адаптації до особливостей будови тіла конкретної людини. Система точно розподіляє навантаження, задіявши в роботу необхідну кількість пружин. Як наслідок, на такому матраці ортопедичному хребет перебуває в правильному анатомічному положенні, що дозволяє знизити ризик болі в області спини, розслабити м'язи, зняти втому, що накопичилася за день.
Латексований кокос Politex®
Єдина в Україні інноваційна технологія обробки кокоса: армування волокон сіткою зі 100 % поліестерового матеріалу. Ця технологія:
Євроборт із піни по периметру
Борт із піни високої щільності, встановлений по периметру пружинного блока. Він призначений для додаткового укріплення країв матраца та попередження їх деформації. Завдяки застосуванню євроборта вдвічі збільшується міцність та жорсткість по периметру виробу, підтримується його правильна форма. Це подовжує термін використання матраца та гарантує його якісну експлуатацію протягом 10 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Екатеринославские мебельные мастерские |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 21 см |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество зон жесткости матраса | 2 |
| Количество пружин в пружинном блоке на 1 кв. м. | 272 шт |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 130 кг |
| Наполнение матраса | термовойлок |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Да |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Комплектация матраса | |
| Аэраторы | Да |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Водонепроницаемый чехол | Нет |
| Воздухопроницаемый чехол | Да |
| Повышенная устойчивость матраса к посторонним запахам | Да |
| Съемный чехол матраса | Нет |
| Тип упаковки матраса | стандартная |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | жесткий |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | хлопок |
| Сторона чехла 2 | шерсть |