








от 7 938 ₴
Матрац Fantasy Duo - це матрац «перевертень» зі знімним чохлом. Особливість матраца Fantasy Duo полягає в ідеальному поєднанні інноваційної багаторівневої системи пружин, перфорованого латексу Clima Cell і кокоса Politex. Застосування цих натуральних і безпечних наповнювачів гарантує комфортний сон і довговічність виробу. Унікальна система вентиляції SAS control забезпечує безперервний повітрообмін, що особливо важливо для алергіків.

1. тканина з антибактеріальним просоченням, прошита натуральною вовною
2. натуральний латекс «Clima Cell» ®
3. інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 5
4. кокос Politex®
5. натуральний латекс «Clima Cell» ®
6. тканина з антибактеріальним просоченням, прошита з натуральною бавовною.
Натуральний матеріал, виготовлений із екстракту соку гевеї. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікропористої структури, схожої до будови бджолиних стільників, із заповненими повітрям комірками.
Система пружин Anatomic Multy Zone 5
Багаторівнева інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 5 (Анатоміко мульти зона - блок пружин з п'ятьма зонами жорсткості або Пятизонний пружинний блок) розроблена за принципом регулювання жорсткості за рахунок стиснення пружин різної висоти. Створена напруга в пружинах забезпечує різну жорсткість і пружність в заданих зонах. Зональний розподіл пружин забезпечує надійну підтримку і найкращі анатомічні властивості матраца.
Латексований Кокос Politex®
Єдина в Україні інноваційна технологія обробки кокоса: армування волокон сіткою зі 100 % поліестерового матеріалу. Ця технологія гарантує міцність виробу та збільшує термін використання матраца на 20 %, а також покращує ортопедичні властивості продукту.
Термоповсть
Термоповсть слугує бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу в складі матраца збільшує рекомендований термін його експлуатації до 10 років.
Система Thermo Balance з антибактеріальним просоченням
Знімний чохол відмінно регулює термобаланс та створює сприятливий температурний режим для сну в будь-яку пору року. Антибактеріальне просочування перешкоджає появі та розповсюдженню запахів, пилових кліщів і бактерій. Міцний бельгійський стрейч із високим вмістом еластичних волокон забезпечує високий рівень стійкості до деформації та зберігає первинну форму чохла протягом усього терміну експлуатації матраца. Чохол можна прати в пральній машині.
Система Smart Air System control
Поєднання 3D прорізів із піною високої щільності сприяє безперервному волого- та повітрообміну всередині матраца та додатково укріплює краї виробу.
Переваги використання інноваційної системи вентиляції матраца
Увага! Гарантія не поширюється на чохол матраца.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Екатеринославские мебельные мастерские |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 22 см |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Количество пружин в пружинном блоке на 1 кв. м. | 272 шт |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
| Наполнение матраса | термовойлок |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | Pocket Spring |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Да |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Антибактериальная пропитка чехла | Да |
| Повышенная устойчивость матраса к посторонним запахам | Да |
| Тип упаковки матраса | стандартная |
| Комплектация матраса | |
| Аэраторы | Да |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Да |
| Ручки для переноса | Нет |
| Съемный наматрасник | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | мягкий |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч |
| Сторона чехла 2 | ткань стрейч |