


12 379 ₴
Комод «КВ» з масиву бука створений спеціально для цінителів натуральних та природніх меблів з екологічно чистих матеріалів. Зручний і практичний комод з бука «КВ» внесе елемент чистої природи і атмосферу тепла і затишку в Вашу спальню. Увібравши в себе чисте повітря і ласкаве сонце , тепло рук майстерних столярів, які вкладають всю душу в своє ремесло, цей комод з бука неодмінно буде радувати Вас і дарувати Вам гарний настрій і здорове самопочуття.Ящики комодів укомплектовані телескопічними направляючими.
Комод класичний, виконаний з бука, широка кольорова гамма.
Габаритні розміри: 920*500*h800
Доступні кольори:



* направляючі в комоді – роликові (при бажанні клієнта можна поставити телескопічні – доплата при цьому становить 195 грн)
* при замовленні комоду вказуйте артикул ручки (Р1, Р2, Р3, Р4)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НеоМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Черное дерево, Венге |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 92 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір деревини | Стандартний |