



10 962 ₴
Відмінний і стильний комод з натурального дерева бука «КВ1» чудово впишеться в спальню як з з сучасним, так і з класичним дизайном. Якісна фурнітура обов'язково порадує Вас своєю міцністю і надійністю, а каркас з натурального дерева бука, у виконанні наших майстрів, прослужить Вам не один десяток років.Ящики комодів укомплектовані телескопічними направляючими.
“Сновидіння – це королівська дорога в несвідоме.”
Комод КВ1, виконаний з бука наповнить ваш дом енергією дерева, гармонії і затишку.
Габаритні розміри: 620*500*h800
При замовленні унікольорів (бежевий,білий,сірий) ціна зростає на 25%.
Кольори:



* при замовленні комоду вказуйте артикул ручки (Р1, Р2, Р3, Р4)
* всі детелі комоду виготовлені виключно з дерева, окрім внутрішньої частини висувних ящиків
* конструкція комоду КВ1 представляє собою 4 великі висувні ящики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НеоМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 62 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір деревини | Стандартний |