

18 138 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MELISSA SIGNAL
Ліжко двоспальне Melissa 160*200 Signal - це розкішний зовнішній вигляд, функціональність і неповторність вашої спальні. Це витончене сучасне ліжко створить теплу спокійну атмосферу спальні, що дозволить відпочити від повсякденних справ і набратися сил. Воно з легкістю підійде як для великої спальні, так і для малогабаритної кімнати. Виріб не займає багато місця, а навпаки - візуально збільшує приміщення. Гармонійно поєднуються високе м'яке узголів'я, прикрашене гудзиками, стійкі дерев'яні ніжки і м'яка оббивна тканина приємного сірого кольору. Використовувані міцні матеріали легко переносять експлуатаційні навантаження.
Характеристики Ліжко двоспальне Melissa 160*200 Signal:
Матеріали: дерево + тканина
Комплектація ліжка:
Колір: сірий + дуб.
Розміри:
Ширина: 173 см
Висота: 120 см
Довжина: 217 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 120 см |
| Длина кровати | 217 см |
| Ширина кровати | 173 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 38 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево, ткань |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |