








от 20 298 ₴
Якщо Ви справжній цінитель зручності, функціональності, практичності, комфорту і лаконічності форм, тоді диван «Респект Люкс 3» ― це саме те, що Вам потрібно!
Ультрасучасний дизайн, приголомшлива забарвлення, екологічно чисті матеріали, чудові дерев'яні вставки на підлокітниках, а також простий і надійний механізм розкладки «єврокнижка», роблять диван «Респект Люкс» лідером продажів. Поставивши його до вітальні, Ви зрозумієте, що кращого дивана Вам не знайти.
Ширина дивана (см): 225
Глибина (см): 90
Висота (см): 90
Висота сидіння (см): 46
Габарити в розкладеному стані (см): 135 х 225 х 90
Характеристики дивана:
Ширина дивана (см): від 220 до 230
Спальне місце (см): 135 х 195
Механізм трансформації: Єврокнижка
Наповнення дивана: Пружина Боннель + Змійка
Ніша для білизни: Присутній
Каркас дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект поставки: Підлокітники окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 46 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 46 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 225 м |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |