









от 23 277 ₴
Модний і сучасний кутовий диван Респект Люкс, стане приголомшливим прикрасою Вашої вітальні, надавши їй лаконічності й досконалості, завдяки своєму незвичайному дизайну і прекрасним дерев'яним вставкам на підлокітниках.
Головною особливістю цієї моделі є механізм розкладки дивана ― «єврокнижка», що дозволяє сидінням висуватися вперед, а спинці опускатися в простір, що утворився.
Так що якщо Ви любите класику, екологічно чисті матеріали, дерево, а також цінуєте зручність і комфорт ― кутовий диван Респект Люкс стане просто незамінною частиною вашого інтер'єру та відпочинку.
Приставка-Люкс в кутовому дивані Респект Люкс означає, що на бічних поручнях використовуються дерев'яні накладки, в іншому ж це той же кутовий диван Респект.
Модель зі схемою розкладки єврокнижка, зроблена на основі дерев'яного каркаса з використанням пружини типу Боннель в парі з пружинної змійкою.
Особливістю цього дивана є невеликий габаритний розмір короткої частини моделі 135 см, що дозволяє встановлювати його в наші малогабаритні квартири. Стильні бічні поручні у вигляді полудугі з дерев'яними накладками надають кутовому дивану Респект Люкс надзвичайної елегантності.
Як і в більшості моделей нашого виробництва в моделі Респект Люкс є можливість додавання на спальну і сидячу частини натуральних наповнювачів (кокос, латекс, спрут, шерсть тощо), що додасть моделі більш виражений ортопедичний ефект. У конструкцію кутового дивана закладено два великих місця для зберігання постільної білизни, одне під сидячіою частиною, друге в кутовій частині.
Кутовий диван Респект Люкс комплектується трьома великими подушками для зручного сидіння в зібраному вигляді.
Всі матеріали, які використовуються при виробництві кутового дивана Респект Люкс перевірені та сертифіковані, на весь модельний ряд і зокрема на цю модель поширюється гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Приємного Вам користування нашою продукцією!
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 220
Глибина (см): 135
Висота (см): 90
Висота сидіння (см): 46
Габарити в розкладеному стані (см): 220 х 135 х 90
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 135 х 195
Механізм трансформації: Єврокнижка, Крокодил
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Зібраний диван
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 46 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 46 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 96 |
| Длина дивана | 220 м |
| категорія тканин | 1 Категорія |