







от 16 144 ₴
Диван Честер виконаний в декількох, досить цікавих, колірних гамах, створений з екологічно чистих матеріалів, а також оснащений системою розкладки дельфін.
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 225
Глибина (см): 88
Висота (см): 90
Висота сидіння (см): 48
Габарити в розкладеному стані (см): 140 х 224 х 90
Ширина дивану (см): від 220 до 230
Спальне місце (см): 140 х 190
Механізм трансформації: Дельфін
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Відсутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплектність
Комплект постаки: Зібраний диван
Накладка на підлокотнік 1 шт. -210 грн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 88 |
| Длина дивана | 224 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |