









17 475 ₴
Диван Султан, це одна з наших розробок 2010р показала себе як одна з надійних, перевіреної часом, моделей, тому й зараз користується попитом.
Легкі, плавні лінії і вигини дивана Султан формують його приголомшливий східний стиль, а дерев'яні вставки додають йому ще більше вишуканості і шарму.
Крім того, що Султан створений тільки з екологічно чистих матеріалів, він ще й обладнаний приголомшливим і сучасним механізмом трансформації ― «дельфін», який набагато прискорить і спростить складання і розкладання дивана, використання подвійний пружини (змійка, а на ній Боннель), це далеко не всі переваги моделей цієї серії.
Різні елементи декору дивана Султан, казкова фактура натурального дерева і благородні тканини оббивки ― створюють неповторний предмет меблів, який зможе прикрасити собою навіть самий розкішний інтер'єр.
Диван Султан ― краща по надійності модель нашого виробництва, жодного нарікання за 4 роки продажу диванів, рекомендуємо!
Ширина дивану (см): 230
Глибина (см): 90
Висота (см): 105
Висота сидіння (см): 47
Габарити в розкладеному стані (см): 230 х 130 х 105
Ширина дивану (см): від 220 до 230
Спальне місце (см): 130 х 190
Механізм трансформації: Дельфін
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Відсутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Підлокітники окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 105 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 105 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 123 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 230 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |