









от 27 116 ₴
Диван Султан 31
Вирішивши облаштувати свою квартиру або офіс, надавши їй шику і модернізму, не забудьте про чудовий кутовий диван Султан 31.
По-перше Султан 31 ― це одна з найбільших і просторих моделей у своєї серії, прикрашений дерев'яними вставками з елітних порід дерева, по-друге ― Султан 31 створений тільки з екологічно чистих матеріалів, ну і по-третє ― ця модель укомплектована не тільки супер міцної та надійної подвійною пружиною, але ще й приголомшливим і сучасним механізмом складання ― «дельфін», який швидко і легко перетворить ваш кутовий диван Султан 31 в повноцінне спальне місце.
Всі матеріали, які використовуються при виробництві кутового дивана Султан 31 перевірені та сертифіковані, на весь модельний ряд і зокрема на цю модель поширюється гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Приємного Вам користування нашою продукцією!
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 300
Глибина (см): 130
Висота (см): 105
Висота сидіння (см): 47
Габарити в розкладеному стані (см): 172 х 300 х 105
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 130 х 248
Механізм трансформації: Дельфін
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Підлокітники окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 105 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 105 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 248 см |
| Ширина спального места | 123 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 300 м |
| категорія тканин | 1 Категорія |