









от 23 511 ₴
Якщо Вам жахливо набрид ваш старий і незручний диван, Ви хочете привнести щось більш свіже та неординарне в свій інтер'єр, тоді чудовий кутовий диван Султан 21 ― просто ідеальне рішення для вашої квартири або офісу.
ого міцність і надійність, неповторний стиль і дизайн, комфортабельність і неповторність ― стануть для вас справжнім відкриттям. У цьому практичному кутовому дивані чудесним чином поєднується лаконічність форм, класичні бильця з дерев'яними накладками, м'яка і розкішна оббивка, а також подвійна пружина і механізм розкладки «дельфін». Купивши кутовий диван Султан 21, Ви ні за що на світі не пошкодуєте про свій вибір.
Всі матеріали, які використовуються при виробництві кутового дивана Султан 2-1 перевірені та сертифіковані, на весь модельний ряд і зокрема на цю модель поширюється гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 237
Глибина (см): 172
Висота (см): 105
Висота сидіння (см): 47
Габарити в розкладеному стані (см): 172 х 237 х 105
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 135 х 185
Механізм трансформації: Дельфін
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Підлокітники окремо
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 105 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 105 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 185 см |
| Ширина спального места | 123 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 237 м |
| категорія тканин | 1 Категорія |