









от 16 144 ₴
«Відпочинок - це справжнє мистецтво!». Для того, щоб як слід зрозуміти сенс цієї фрази, Вам просто необхідно зручно розташуватися на приголомшливою тахті «Полонез», яка акуратно впишеться в будь-який інтер'єр, додавши йому чуттєвості і стилю. Крім того, модель «Полонез» укомплектована містким коробом для білизни, міцними і пружними пружинними блоками, а також простою системою розкладки «класична тахта», що дозволяє без особливих зусиль перетворити цю розкішну тахту в широку і зручне ліжко
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина тахти (см): | 216 |
| Глибина (см): | 84 |
| Висота (см): | 95 |
| Висота сидіння (см): | 48 |
| Глибина сидіння (см): | 78 |
| Габарити у складеному стані (см): | 216 х 84 х 95 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 216 х 155 х 95 |
|
Характеристики тахти: |
|
| Спальне місце (см): | 155 х 198 |
| Механізм трансформації: | Класична тахта |
| Наповнення тахти: | Подвійна пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
Меблеві тканини*Вартість дивану вказана в першій категорії |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 198 см |
| Ширина спального места | 155 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Подлокотник | фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 84 |
| Длина дивана | 216 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Основание спального места | пенополиуретан, подвійний блок |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |