








от 11 992 ₴
Тахта «Соната» дозволяє своїм власникам організувати чудове, зручне і м'яке спальне місце, не поступається по комфорту сучасним дорогим диванам. Система розкладання тахти «Соната» - «класична тахта», не допускає ні найменшого ушкодження підлогового покриття, а використовувані в створенні цієї моделі, екологічно чисті матеріали - роблять ії ще більш сучасною та довговічною. Тахта «Соната» відмінно впишеться в класичний інтер'єр, додавши йому певного романтизму і шику часів правління французького короля Людовика XVI.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина тахти (см): | 233 |
| Глибина (см): | 85 |
| Висота (см): | 93 |
| Висота сидіння (см): | 47 |
| Глибина сидіння (см): | 78 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 233 х 85 х 93 |
|
Характеристики тахти: |
|
| Спальне місце (см): | 155 х 198 |
| Механізм трансформації: | Класична тахта |
| Наповнення тахти: | Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
| Каркас тахти: | хвойні породи дерева |
Меблеві тканини*Вартість дивану вказана в першій категорії
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 93 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 93 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 198 см |
| Ширина спального места | 155 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 85 |
| Длина дивана | 233 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Наполнение | пружинний блок |
| категорія тканин | 1 Категорія |