









от 13 873 ₴
Тахта Куба і Куба Люкс.
Легка, економічна і компактна модель Куба стане для Вас справді райським і розслаблюючим місцем відпочинку, зануривши Вас у світ нірвани і релаксації, а її яскраве і незабутне забарвлення оббивки, подарує Вам позитивний і веселий настрій на цілий день. Крім цього, у тахти Куба є ще маса інших переваг, серед яких: простора і містка ніша для постільної білизни, неймовірно зручні та міцні пружинні блоки, які допоможуть вашому дивані не просісти завчасно, а також чудова і сучасна система розкладки класична тахта, яка легко і швидко перетворить вашу тахту в повноцінне спальне місце.
Моделі з серії Тахти з масивним дизайном. Ці моделі повністю схожі за своїми параметрами та експлуатаційній суті всім моделям цієї ж серії. Відмінністю від інших моделей є дизайн моделей Куба і Куба Люкс, які зроблені по дизайну римських класичних кушеток.
Тахта Куба буває двох видів: просто Куба і Куба Люкс.
Приставка ЛЮКС в цій моделі означає використання пружинного блоку на всій спальній частині (а не на одній половині).
У звичайній Кубі пружина використовується тільки в відкидній частини. У стаціонарній частині Куби використовується комбінації фанери і ППУ (пінополіуретан).
Софи Куба і Куба Люкс це надійні, зручні в експлуатації моделі, основною функцією яких є повноцінний сон на кожен день для двох чоловік.
Як і всі моделі нашого виробництва, каркас софи Куба і Куба Люкс зроблений з якісного соснового бруса. Результатом використання пружинного блоку Боннель є той факт, що людина, яка спить на тахті, фактично спить на ортопедичному матраці (для звичайної Куби ― та частина, яка відкидається). Слід знати, що для покращення ортопедичних властивосте й є можливість додавання натуральних наповнювачів (натуральний латекс, кокосова койра, а також вовна, бавовна тощо) на спальну частину моделей цієї серії. Відсутність будь-яких механізмів спрощує використання і продовжує термін служби софи.
Модель дуже зручна для сну. Моделі Куба, і Куба Люкс можна замовити з бильцем як з лівої так і з правого боку.
Всі матеріали, використовувані при виробництві тахти Куба і Куба Люкс, перевірені та сертифіковані згідно з чинним законодавством України.
Габаритні розміри:
Ширина тахти (см): 220
Глибина (см): 85
Висота (см): 80
Висота сидіння (см): 47
Габарити в розкладеному стані (см): 155 х 198 х 80
Характеристики тахти:
Спальне місце (см): 155 х 198
Механізм трансформації: Класична тахта
Наповнення тахти: Подвійна пружина Боннель, Пружина Боннель + ППУ
Ніша для білизни: Присутня
Каркас тахти: Сосновый брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кушетка |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 80 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 80 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 198 см |
| Ширина спального места | 155 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 85 |
| Длина дивана | 220 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Тип | пружинний блок |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |