


2 457 ₴
Стілець Сімпл Мікс Меблі з колекції Ультра з натурального дерева з м'якою оббивкою сидіння та спинки - обідній стілець, який поєднує в собі чудовий дизайн, відмінну якість матеріалів та приголомшливий комфорт. Корпус виробу виконаний із натурального дерева - масиву клена. Сидіння та спинка оббиті тканиною Planet. Елегантна конструкція прикрасить сучасну вітальню або домашню їдальню, стане центральним елементом інтер'єру.
Стілець Симпл із серії Ультра від виробника Мікс Меблі - це елегантна модель, виконана в класичному стилі, яка буде мати гарний вигляд на вашій кухні або в їдальні. Дана модель відмінно підійде до будь-якого дерев'яного обіднього столу в будь-якому стилі. Особливою перевагою цього стільця є його висока спинка. Не можна не враховувати те, що стілець крім елегантного зовнішнього вигляду ще й дуже зручний. Досить широкі та міцні ніжки надають виробу стійкість.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Варіанти виконання: Горіх темний/Planet coffee, Білий/Planet Grey.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |