



4 739 ₴
Комп'ютерний стіл СУ-1 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до зображення.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
В Комп'ютерний стіл СУ-1 можна внести будь-які корективи - за розмірами (збільшення, зменшення), також і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Кромка
Стільниця: ПВХ, 2 мм.
Ящики, дверцята: ПВХ, 2 мм.
Інші елементи: меламін, 0.6 мм
ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина ДСП: 16 мм.
Екстра-класу, сертифікати питайте у менеджера.
Напрямні: телескопічні
Дізнатися що таке "напрямні"?
Тип столу: Прямий
Розташування вироби: Стандарт
Дізнатися що таке "розташування стандарт-дзеркало"?
Серія вироби (каталог): Універсал
Виробник: Тиса меблі
Додаткова інформація: з регульованою по куту нахилу стільницею
Стільниця може нахилятися до 45 градусів на 10 положень.
Це дає можливість користуватися клавіатурою ноутбука під кутом, який буде зручний для вашого зростання. Відрегулювавши висоту стільця і нахил стільниці, можна комфортно і зручно зануритися в роботу.
Так само, даний стіл може бути зручним помічником для вашої дитини.
Читання, письмо, малювання і так далі - все це буде зручно робити за столом - завдяки регульованій стільниці.

Дсп
Кожзам
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Цей виріб виготовляється в двох комплектаціях:
меламін:
Стільниця - ПВХ - 2 мм;
Фасади - ПВХ - 2 мм;
Корпус - меламін (0,5 мм);
Направляючі - телескопічні;
ПВХ:
Стільниця - ПВХ - 2 мм;
Фасади - ПВХ - 2 мм;
Корпус - ПВХ - 0,5 мм;
Направляючі - телескопічні;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 800 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Комплектация | |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Опоры | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| КРОМКА | ПВХ |