



4 820 ₴
Комп'ютерний стіл СУ-1 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до зображення.
Колірна палітра Комп'ютерний стіл СУ-1 - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
В Комп'ютерний стіл СУ-1 можна внести будь-які корективи - за розмірами (збільшення, зменшення), також і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Кромка
Стільниця: ПВХ, 2 мм.
Ящики, дверцята: ПВХ, 2 мм.
Інші елементи: меламін, 0.6 мм
ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина ДСП: 16 мм.
Екстра-класу, сертифікати питайте у менеджера.
Напрямні: телескопічні
Дізнатися що таке "напрямні"?
Тип столу: Прямий
Розташування вироби: Стандарт
Дізнатися що таке "розташування стандарт-дзеркало"?
Серія вироби (каталог): Універсал
Виробник: Тиса меблі
Додаткова інформація: з регульованою по куту нахилу стільницею
Стільниця може нахилятися до 45 градусів на 10 положень.
Це дає можливість користуватися клавіатурою ноутбука під кутом, який буде зручний для вашого зростання. Відрегулювавши висоту стільця і нахил стільниці, можна комфортно і зручно зануритися в роботу.
Так само, даний стіл може бути зручним помічником для вашої дитини.
Читання, письмо, малювання і так далі - все це буде зручно робити за столом - завдяки регульованій стільниці.

Дсп
Кожзам
КОМПЛЕКТАЦИЯ
Данное изделие изготавливается в двух комплектациях:
Меламин:
Столешница - ПВХ - 2 мм;
Фасады – ПВХ - 2 мм;
Корпус – меламин (0,5 мм);
Направляющие – телескопические;
ПВХ:
Столешница - ПВХ - 2 мм;
Фасады – ПВХ - 2 мм;
Корпус – ПВХ – 0,5 мм;
Направляющие – телескопические;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 800 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 750 мм |
| Вес | 27 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Комплектация | |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Колесики | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Опоры | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Кромка торців | Повністю ПВХ |