



10 646 ₴
Комп'ютерний стіл СУ-10 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра Комп'ютерний стіл СУ-10 - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
В Комп'ютерний стіл СУ-10 можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Габаритні розміри, мм.
Ширина: 1300 Глубина: 680 Высота: 1880 Высота столешницы: 750
Кромка
Стільниця: ПВХ, 2 мм.
Ящики, дверцята: ПВХ, 2 мм.
Інші елементи: меламін, 0.6 мм
ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина ДСП: 16 мм.
Напрямні: телескопічні
Додаткова інформація: з регульованою по куту нахилу стільницею
Стільниця може нахилятися до 45 градусів на 10 положень.
Це дає можливість користуватися клавіатурою ноутбука під кутом, який буде зручний для вашого зростання. Відрегулювавши висоту стільця і нахил стільниці, можна комфортно і зручно зануритися в роботу.
Так само, даний стіл може бути зручним помічником для вашої дитини.
Читання, письмо, малювання і так далі - все це буде зручно робити за столом - завдяки регульованій стільниці.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1300 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Высота | 1880 мм |
| Вес | 87 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Комплектация | |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Полка для оргтехники | Да |
| Подставки под СD | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Опоры | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Кромка торців | Повністю ПВХ |