
5 205 ₴
Письмовий стіл СП-3 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра Письмовий стіл СП-3 - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
У Письмовий стіл СП-3 можна внести будь-які корективи - за розмірами (збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые, Телескопические (шариковые) |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Глубина стола | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Меламин |
| Опоры | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Тип мебели | стол |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Розмір столу ШхГ | 1000х600 |