
3 329 ₴
Полиця ПУ-16 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
У поліції ПУ-16 можна внести будь-які корективи - за розмірами (збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Характеристика вироби
Габаритні розміри, мм.
Ширина: 1200
Глибина: 255
Висота: 710
(Можливе корегування розмірів)
Кромка
Всі елементи: меламін, 0.6 мм.
Колір на зображенні: Горіх лісовий + Терра лосось + Терра жовта
(Можливо вибір інших кольорів з палітри)
Матеріал
ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина ДСП: 16 мм.
Серія вироби (каталог): Універсал
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | ДСП |
| Тип мебели | полка навесная |
| Пользовательские характеристики | |
| Кромка торців | Повністю ПВХ |
| Высота полки | 710 мм |
| Глубина полки | 255 мм |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |