

6 309 ₴
Комод з надбудовою К-63 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра Комод з надбудовою К-63 - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Комод з надбудовою К-63 можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Габаритні розміри, мм.
Ширина: 600
Глибина: 470
Висота 1830 (на рег. Опорах - 1775 мм.)
Кромка
Фасади: ПВХ, 2 мм.
Інші елементи: меламін, 0.6 мм.
Матеріал
ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина ДСП: 16 мм.
Виробник: Тиса меблі
Додаткова інформація: можлива установка на регульовані опори.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 182 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплекта | модульный |
| Кромка торців | Стандарт |
| Регулируемые опоры | Цоколь (як на фото) |