



8 564 ₴
Шафа для білизни К-181 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра Шафа для білизни К-181 - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Шафа для білизни К-181 можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Габаритні розміри, мм.
Ширина: 800
Глибина: 470
Висота 1830 (на рег. Опорах - 1775 мм.)
Кромка
Фасади: ПВХ, 2 мм.
Інші елементи: меламін, 0.6 мм.
Матеріал
ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина ДСП: 16 мм.
Напрямні: телескопічні
Розташування вироби: Стандарт
Серія вироби (каталог): Престиж
Виробник: Тиса меблі
Додаткова інформація: з ящиком для білизни, МДФ накладками, можлива установка на регульовані опори.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 800 мм |
| Глубина шкафа | 470 мм |
| Высота шкафа | 1830 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Тип комплекта | модульный |
| Кромка торців | Стандарт |
| Регулируемые опоры | Цоколь (як на фото) |