

2 102 ₴
Кутове закінчення СУ-3УО виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра Кутове закінчення СУ-3УО - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Кутове закінчення СУ-3УО можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Габаритні розміри, мм.
Ширина: 316
Глибина: 246
Висота: 1790
Кромка
Всі елементи: меламін, 0.6 мм.
Матеріал
ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина ДСП: 16 мм.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 316 мм |
| Глубина шкафа | 246 мм |
| Высота шкафа | 1790 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Тип комплекта | модульный |
| Кромка торців | Стандарт |