
11 990 ₴
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого виробу, висилає тривимірне креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Цей виріб виготовляється в двох комплектаціях:
меламін:
Корпус - меламін (0,5 мм);
Кришка - ПВХ - 2 мм;
Фасади - меламін (0,5 мм);
Напрямні - роликові;
ПВХ:
Корпус - ПВХ - 0,5 мм;
Кришка - ПВХ - 2 мм;
Фасади - ПВХ - 0,5 мм;
Направляючі - телескопічні;
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 8 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глубина комода | 60 см |
| Высота комода | 90 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые, Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | лДСП 16 мм. |
| Кромка столешницы | ПВХ 2 мм. |
| Кромка остальных торцов | меламин 0,5 мм. |
| Комплектация | Люкс |