
15 152 ₴
Прихожа-17 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Прихожа-17 можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Цей виріб виготовляється в двох комплектаціях:
меламін:
Корпус - меламін (0,5 мм);
Кришка тумби - ПВХ - 2 мм;
Фасади - меламін (0,5 мм);
Напрямні - роликові;
ПВХ:
Корпус - ПВХ - 0,5 мм;
Кришка тумби - ПВХ - 2 мм;
Фасади - ПВХ - 0,5 мм;
Направляючі - телескопічні;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1550 мм |
| Глубина | 950 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | лДСП 16 мм. |
| Полки | ДСП |
| Кромка столешницы | ПВХ 2 мм. |
| Кромка остальных торцов | меламин 0,5 мм. |
| Угловое окончание: | Высота-1950 мм., Глубина-300 мм., Ширина-300 мм. |
| Вешалка: | Высота-1100 мм., Глубина-250 мм., Ширина-900 мм. |
| Шкаф: | Высота-2050 мм., Глубина-650 мм., Ширина-650 мм. |
| Комплектация | Люкс |