

11 550 ₴
Шафа дитяча ШДУ-3 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра Шафа дитяча ШДУ-3 - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Шафа дитяча ШДУ-3 можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1200 мм |
| Высота шкафа | 1940 мм |
| Глубина шкафа | 520 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые, Телескопические (шариковые) |
| Комплектация | |
| Антресоль | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | лДСП 16 мм. |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Декоративные элементы | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Кромка торцов | меламин 0,5 мм. |
| Кромка торців | Повністю ПВХ |