

1 936 ₴
Полиця П-30 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра Полиця П-30 - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Полиця П-30 можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Тип мебели | полка навесная |
| Материал | ДСП |
| Ширина | 696 мм |
| Высота | 918 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Кромка торців | Повністю ПВХ |
| Кромка всех торцов | меламин 0,5 мм. |
| Глубина полки | 240 мм |