

3 705 ₴
Модус М-6 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра Модус М-6- 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Модус М-6 можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | лДСП 16 мм. |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Декоративные элементы | ДСП |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Тип мебели | книжная полка |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Кромка торців | Повністю ПВХ |
| Кромка всех торцов | меламин 0,5 мм. |
| Высота полки | 1950 мм |
| Глубина полки | 270 мм |
| Ширина (длина) полки | 832 мм |
| Антресоль | Нет |