
3 224 ₴
Тумба ТП-1\1 виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Тумба ТП-1\1 можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
Данное изделие изготавливается в двух комплектациях:
Меламин:
Корпус – меламин (0,5 мм);
Столешница - ПВХ - 2 мм;
Фасады – меламин (0,5 мм);
Направляющие – роликовые;
ПВХ:
Корпус – ПВХ – 0,5 мм;
Столешница - ПВХ - 2 мм;
Фасады – ПВХ – 0,5 мм;
Направляющие – роликовые;
| Основные | |
|---|---|
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 мм |
| Глубина тумбы | 50 мм |
| Высота тумбы | 75 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые, Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | лДСП 16 мм. |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт. |
| Декоративные элементы | ДСП |
| Количество дверок | 1 |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | ДСП |
| Кромка торців | Повністю ПВХ |
| Кромка столешницы | ПВХ 2 мм. |
| Кромка остальных торцов | меламин 0,5 мм. |