
3 785 ₴
Шафа ШС-20у виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Колірна палітра - 20 кольорів.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Шафа ШС-20у можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого вироби, висилає тривимірний креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | шкаф для документов |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Количество внешних полок | 3 шт |
| Наличие замка | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Ширина шкафа | 35 см |
| Глубина шкафа | 35 см |
| Высота шкафа | 205 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | лДСП 16 мм. |
| Количество дверок | 1 |
| Функциональное назначение | для документов |
| Кромка торців | Стандарт |
| Кромка остальных торцов | меламин 0,5 мм. |
| Кромка дверцей | ПВХ 2 мм. |