



6 420 ₴
Акриловий піддон AVARO з розмірами 83х83х30 від української компанії SWAN виготовлений з високоякісного рідкого литого акрилу італійської компанії ItalBeit SRL із застосуванням інноваційного методу формування, який застосовується при виробництві корпусів катерів і яхт преміум-класу. Товщина стінки виробу становить 6-7 мм, з них - товщина акрилового кулі - 1-1,5 мм, товщина армуючого кулі - 5-6 мм. Зовнішній силовий шар піддону армований скловолокном від українського виробництва із застосуванням безпечного для людини і навколишнього середовища затверджувача. Дно піддона посилено плитою ДСП з великим кол-во ребер жорсткості.
Особливості піддонів від компанії SWAN: антислизьке дно навіть у мильній воді, ванна здатна витримати навантаження близько 300 кг., довговічний блиск і колір акрилу, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, виняткова якість поверхні, підвищений захист від корозії і хімічного впливу, антибактеріальні та шумопоглинаючі властивості.
Характеристики:
| Довжина: | 83 см |
| Ширина: | 83 см |
| Глибина: | 31 см |
| Висота: | 50 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swan |
| Страна производитель | Украина |
| Форма поддона | Четверть круга |
| Материал поддона | Акрил |
| По глубине | Глубокий (от 15 до 39 см) |
| Цвет | Белый |
| Вес | 18 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип установки | Угловой |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 830 мм |
| Длина | 830 мм |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Диаметр отверстия для слива | 500 мм |
| Комплектация | |
| Ножки для поддона | Да |
| Панель для поддона | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Состояние | новый |