


4 250 ₴
Душовий піддон SWAN MARTIN 80х80х26 см акриловий глибокий виготовлений із застосуванням інноваційного методу ручного формування, цей метод давним-давно став традиційним для виготовлення корпусів катерів і яхт преміум-класу. Вже саме це говорить про міцність і надійність піддону SWAN MARTIN.
Товщина стінки виробу - 6-7 мм, з них - товщина акрилового шару - 1-1,5 мм, товщина армуючого шару - 5-6 мм. Внутрішня поверхня піддона SWAN MARTIN виготовлена з високоякісного рідкого литого акрилу від найвідомішого світового виробника - італійської компанії ItalBeit SRL.
Зовнішній силовий шар виробу, армований cкломатом українського виробництва із застосуванням безпечного для людини і навколишнього середовища затверджувача. Дно піддона SWAN MARTIN посилено плитою ДСП товщиною 16 мм і має чотири ребра жорсткості.
Відмінні риси акрилового піддону: антислизьке дно навіть у мильній воді, ванна здатна витримати навантаження близько 300 кг, довговічний блиск і колір акрилу, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, виняткова якість поверхні, підвищений захист від корозії і хімічного впливу, антибактеріальні та шумопоглинаючі властивості.
У комплект входить:
- Акриловий піддон;
- Паспорт виробу з інструкцією.
Характеристики:
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 26 см |
| Висота | 30 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swan |
| Страна производитель | Украина |
| Форма поддона | Квадратная |
| Материал поддона | Акрил |
| По глубине | Глубокий (от 15 до 39 см) |
| Цвет | Белый |
| Вес | 20 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Длина | 800 мм |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Диаметр отверстия для слива | 500 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Нет |
| Ножки для поддона | Нет |
| Панель для поддона | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | новый |