





6 223 ₴
Безпружинний матрац Big Roll виробляється з високоякісних екологічно безпечних матеріалів, що підтверджує сертифікат Okotex 100 міжнародного зразка. Слід зазначити, що даний безпружинний матрац Take & Go не має обмеження по максимально допустимому навантаженні на спальне місце - вона необмежене.
Спеціально підібрана комбінація сучасних матеріалів матраца Big Roll Take & Go забезпечує чудову підтримку хребту протягом усього часу сну, а також зменшує напругу в м'язах, ідеально підлаштовується під найдрібніші вигини вашого тіла. Матрац Біг Ролл робить сон комфортним незалежно від погодних умов завдяки технології зима-літо. Матрац поставляється у вигляді рулону у вакуумній упаковці.

Переваги матраца Big Roll Take & Go

1. Чохол - тканина стрейч, прошита натуральною бавовною
2. Комфортна піна
3. Ортопедична піна Ergoflex® високої щільності
4. Комфортна піна
5. Чохол - тканина стрейч, прошита натуральною вовною.
Тканина стрейч з ефектом «зима-літо»
Чохол матраца – міцний бельгійський стрейч із високим вмістом еластичних волокон, що забезпечує високий рівень стійкості до деформації та зберігає первинну форму чохла протягом усього терміну експлуатації матраца. Ефект «зима-літо» – це комфорт, адаптований до зимового та літнього періоду завдяки натуральним шарам вовни та бавовни.
Вовна
Овеча вовна для матраца це 100% натуральний матеріал тваринного походження, який використовується людиною впродовж тисячоліть. Вовна є м'яким наповнювачем для матраців, який має здатність накопичувати і оттдавать тепло, поглинати надлишок вологи, що робить сон по-справжньому здоровим і комфортним.
Бавовна
Чиста бавовна відмінно підходить для спекотного літа. Бавовна добре вбирає вологу і швидко її віддає (висихає), не викликаючи пітливості, а також алергій та інших подразнень, адже вона є абсолютно натуральним матеріалом.
Ортопедична піна Ergoflex®
Нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний матеріал. Завдяки особливостям ортопедичної піни сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу Ergoflex® поліпшує ортопедичні властивості матраца.
Комфортна піна
Комфортна, високоеластична піна ідеально підлаштовується під контури вашого тіла, забезпечуючи найвищий ступінь зручності. Висока пружність піни пояснюється чергуванням комірок різного розміру, що легко пропускають крізь себе повітря і швидко відновлюють початкову форму після інтенсивного стискання. Рівень комфортності такої піни вдвічі вищий порівняно зі звичайною, що гарантує ідеальний комфорт для людей і з малою масою тіла, і з великою.
Матрац у вакуумній упаковці
Вакуумне пакування - це зручне і практичне вирішення питань, що часто виникають при купівлі та транспортуванні матраца. Завдяки компактному пакуванню і невеликій вазі (8-13 кг) скручений матрац зручно і легко перевозити, піднімати на поверх, брати з собою за місто.
Правила розпаковки матраца
Чохол матраца не знімається! Для повної хімчистки виробу рекомендується залучати професійні клінінгові компанії, що беруть на себе відповідальність за збереження усіх матеріалів у належному стані. Рекомендована екстракційна чистка (розчином PH 3-6 одиниць). У випадку, якщо чохол втрачає свій зовнішній вигляд та функціональні якості, «Виробник» не несе за це відповідальності.
Увага! Гарантія не розповсюджується на чохол матраца.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Екатеринославские мебельные мастерские |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 21 см |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество зон жесткости матраса | 1 |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Тип матраса | беспружинный |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Антибактериальная пропитка чехла | Да |
| Вес матраса | 11 кг |
| Воздухопроницаемый чехол | Да |
| Повышенная устойчивость матраса к посторонним запахам | Да |
| Тип упаковки матраса | вакуумная |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | жесткий |
| Сторона матраса 2 | жесткий |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч |
| Сторона чехла 2 | ткань стрейч |
| Користувацькi характеристики | |
| Наполнение матраса | Ergoflex, Комфортна піна |