

4 610 ₴
Красивий і функціональний передпокій Палермо поєднує відкрите відділення з гачками, закрите відділення з металевою штангою і відділення для взуття, розташоване за відкидними дверцятами. Стильна і лаконічна фурнітура ідеально доповнює зовнішній вигляд передпокою. Дзеркало, розташоване на фасаді дверці та візуально збільшує простір приміщення.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб самоа, венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |
| Полки | шпонированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 848 мм |
| Глубина | 352 мм |
| Высота | 2160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колiр | Дуб самоа |