



1 679 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІВА СОКМЕ
Стелаж кутовий з ламінованої ДСП в передпокій Віва Сокме
Стелаж кутовий "Віва" - стильний елемент сучасної модульної системи Віва від української меблевої фабрики "Сокме". Сучасний дизайн і гармонійне поєднання кольорів роблять цей предмет меблів відмінним доповненням будь-якого приміщення.
Стелаж дозволить ефективно використовувати кутовий простір.
Вага виробу - 21 кг
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | шкаф для обуви |
| Форма шкафа | угловой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 2060 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |