




8 341 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОЛА СОКМЕ
Передпокій "Лола" виробництва української меблевої фабрики "Сокме" - компактна комбінірованноая меблі, незамінна в будь-якій квартирі.
Незважаючи на невеликі розміри дозволяє зручно розмістити все найнеобхідніше. Передпокій відрізняється легким сучасним дизайном, а гармонійне поєднання кольорів теплих відтінків дерева створюють затишну атмосферу.
Дзеркальна панель, розташована на фронтальній двері шафи для одягу, крім своїх прямих функцій візуально розширює простір приміщення. А якщо врахувати, що двері шафи розсувні, а не орні, то на брак вільного місця Вам скаржитися не доведеться.
Крім того передпокій "Лола" можна укомплектувати Кутовим закінченням, які виконують функцію відкритої вішалки.
Вага виробу - 90 кг
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Венге |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2005 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |