



7 085 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НІАГАРА ДУБ СОНОМА/БІЛИЙ СОКМЕ
Передпокій з ламінованої ДСП Ніагара дуб сонома/білий Сокме
Передпокій Ніагара Сокме - зразок стилю і функціональності. Продукція виконана в сучасних відтінках дуб сонома і білий. Дана модель повністю доводить, що будь-який інтер'єр можна зробити неординарним.
Передпокій вироблен з ламінованої ДСП і укомплектован високою шафою з шухлядою та міцної вішалкою. Шафа поєднується з секцією, яка складається з тумби, висувних шухляд, дзеркала і невеликої полки над ним.
Крім того передпокій Ніагара можна укомплектувати тумбою для взуття Ніагара.
Вага виробу - 81 кг
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб сонома |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1130 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Высота | 2032 мм |