



2 643 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НІАГАРА ДУБ СОНОМА/БІЛИЙ СОКМЕ
Тумба для взуття з ламінованої ДСП Ніагара дуб сонома/білий Сокме
Тумба для взуття Ніагара Сокме складається з трьох містких подвійних секцій. Тумба виготовляється з якісної ламінованої ДСП. Тумба може входити до складу модульної системи Ніагара і є прекрасним доповненням до неї.
Взуттєву тумбу можна придбати як в комплекті з передпокою Ніагара, так і окремо.
Вага виробу - 26 кг
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Цвет | Дуб сонома + белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 580 мм |
| Глубина | 265 мм |
| Высота | 1371 мм |
| Комплектация | |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |