



3 172 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ЛАМІ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 1Д3Ш "Ламі" - практичний елемент інтер'єру дитячої. Даний предмет меблів включає 3 висувних ящика, 2 секції, які закриваються дверцятами і одну відкриту секцію. У ньому зручно зберігати дитячі іграшки, одяг, канцелярське приладдя. Комод виконаний в пастельних тонах, які наповнять дитячу затишком і подарують відчуття тепла вашій дитині.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Опоры комода | ножки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 810 мм |
| Глубина комода | 390 мм |
| Высота комода | 900 мм |
| Вес | 35 кг |
| Комплектация | |
| Полка для принадлежностей | Нет |
| Вешалка для полотенца | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |