



4 335 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ЛАМІ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дитяче ліжко 90 "Ламі" - це міцний сон та здоровий хребет вашої дитини. Даний елемент інтер'єру дитячої виконаний в спокійних тонах, тому він впишеться в будь-який архітектурний простір. Дизайнер ліжка подбав про безпеку вашої дитини - изножье і узголів'я позбавлені гострих кутів. Виріб обладнано зручним висувним ящиком, в якому можна зберігати улюблені іграшки або постіль.Ліжко оснащене деревяними ламелями, не комплектується матрацом,матрац купується окремо.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Основание спального места | ДСП |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 203.2 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Высота спального места | 95 см |
| Комплектация | |
| Стол | Нет |
| Навесные полки | Да |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |