



3 623 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ЛАМІ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дитячий книжковий пенал 2Д1Ш 50 "Ламі" - це простота і практичність дизайну. Даний предмет меблів включає безліч секцій. ДСП, з якого зроблено виріб має міцну, зносостійку, водостійку поверхню, тому догляд за пеналом не займе у вас багато часу. Фасади даного елемента меблів виконані в м'яких пастельних тонах, що додасть інтер'єру відчуття затишку і спокою.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 490 мм |
| Высота шкафа | 1970 мм |
| Глубина шкафа | 390 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пенал |