



1 458 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ЛАМІ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба навісна 1Д "Ламі" - це практичність і стиль. Даний предмет меблів складається з двох секцій. Одна - для особистих речей - прикривається дверцятами, друга секція - відкрита, туди можна поставити фотографії, сувеніри, книги. ДСП, з якого виготовлена тумба - високоякісний, зносостійкий і не гігроскопічний матеріал.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Материал | ДСП |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество уровней | 1 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Да |
| Количество дверок | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Фасады | ДСП |
| Высота полки | 600 мм |
| Глубина полки | 220 мм |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |