



4 682 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ЛАМІ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа 4Д "Ламі" - це краса і практичність. Кімната вашої дитини завжди буде виглядати охайно, а гардероб - свіжим, так як даний предмет меблів включає одну велику секцію для верхнього одягу і дві менші для светрів, футболок або постільної білизни. Шафа виконаний в приємних кольорах, тому він гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 4 шт |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 810 мм |
| Высота шкафа | 1970 мм |
| Глубина шкафа | 560 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |