




6 888 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ЛАМІ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа кутова 1Д "Ламі" стане вашій дитині практичним і зручним місцем зберігання його речей. Даний предмет меблів не займе багато місця, так як розташовується в кутку, задіє кожен сантиметр кімнати. У шафі є велика секція для зберігання верхнього одягу, кілька поменше - для аксесуарів, брюк, светрів, і одна секція, де можна зберігати несезонні речі.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | угловой |
| Форма стеллажа | угловой |
| Количество дверок | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 920 мм |
| Высота шкафа | 1970 мм |
| Глубина шкафа | 920 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |