





3 585 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФАНТАЗІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 4Ш Фантазія фабрики Мебель-Сервіс - елемент модульної системи Фантазія. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі. Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим виглядає дуже стильно, поєднання говорить про добрий смак свого господаря.
Матеріал виготовлення:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб самоа, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 90 мм |
| Глубина комода | 43.6 мм |
| Высота комода | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Корпус (каркас) | ДСП |