

21 092 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ NEW YORK BLONSKI
Меблева модульна система New York
Шафа - модульної системи New York Blonski вдало продумана та зважено оцінена. Купити меблі Нью Йорк Блонскі це справа зроблена в задоволення. Ціна на меблі чітко відповідають заявленій якості. Оберайте потрібні Вам елементи та формуйте кімнати ваших мрій - спальню, вітальню чи їдальню.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - МДФ
Колір: венге магія / сахара глянець
Штанга для одежды - 1(шт.)
Полки для белья - 5 (шт.)
Количество зеркал - 1(шт.)
Розміри:
- Ширина: 1600мм
- Висота: 2040 мм
- Глибина: 560 мм
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1600 мм |
| Высота | 2040 мм |
| Производитель | Blonski |
| Глубина | 560 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Венге |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, МДФ |
| Ножки | металл |