






3 622 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФАНТАЗІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Пенал Фантазія фабрики Мебель-Сервіс - елемент модульної системи Фантазія. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі. Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим виглядає дуже стильно, поєднання говорить про добрий смак свого господаря. Усередині розташовані полиці для Ваших речей.
Матеріал виготовлення:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 450 мм |
| Глубина шкафа | 561 мм |
| Высота шкафа | 2160 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 4 |
| Антресоль | Нет |